Türkiye – Rusya İşbirliği Forumu (12.06.2018)

İlgi: TOBB’dan gelen 06.06.2018 tarihli, 8765 sayılı ve Türkiye – Rusya İşbirliği Forumu konulu yazı aşağıda sunulmuştur.

Birliğimiz ve Güney Ural Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliğinde, 20 Haziran 2018 Çarşamba günü, saat 10.00’da, Birliğimiz İstanbul Hizmet binası konferans salonu’nda Türkiye – Rusya İşbirliği Forumu gerçekleştirilecektir. Forum kapsamında, Rusya’nın özellikle Chelyabinsk Bölgesi’ndeki yatırım ortamı ve iş yapma fırsatları hakkında sunum yapılacak olup, firmalar arası iş görüşmeleri imkanı olacaktır. Etkinlik çerçevesinde Türkçe-Rusça simültane çeviri hizmet ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Foruma, Rusya’nın tekstil, inşaat ,tahıl, hafif sanayi, ayakkabı, metal kesme aletleri, asansör, danışmanlık , hazır giyim , ayakkabı ve teknoloji sektörlerinden gelen firmaların katılmaları beklenmektedir.

Etkinliğin programı ve Rus tarafı taslak katılımcı listesi ekte ve Birliğimiz web sitesi (www.tobb.org.tr) ana sayfasında görünen “Hizmetler” bölümündeki “Uluslarası İş İmkanları- Ülke Duyuruları – Rusya Fedarasyonu” kısmında yer almaktadır. Program ve liste düzenli olarak güncellenecektir.

Etkinliğe katılacak firmalarımızın, ekte ve web sitemizde yer alan katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimize e – posta yoluyla (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Üyelerimize Duyurulur.


Ek1. Türkiye – Rusya İşbirliği Forumu Program Akışı

EK2. Türkiye – Rusya İşbirliği Forumu Katılım Formu