Kamu Binalarında ve Sanayide Energy Contracting" konulu Almanya bilgilendirme gezisi (01.10.2013)

21-23 Ekim 2013 tarihleri arasında Alman - Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) tarafından, Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı desteğiyle Berlin Eyaleti'nde "Kamu Binalarında ve Sanayide Energy Contracting" konulu Türk iş adamları bilgilendirme gezisi düzenlenecektir.
Bu etkinlik, Türk girişimcilere, uzmanların yapacağı sunumlar ile Almanya pazarı hakkında bilgi edinme, sektör firmalarını ziyaret ile ilgili kurumları ve energy contracting projelerini ziyaret etme, yetkililer ile fikir alış verişinde bulunma ve know-how edinme imkanları sunacaktır. Gezi esnasında ziyaret edilecek kurumlardan bazıları şunlardır: Alman Enerji Ajansı, Berlin Enerji Ajansı, Alman Kalkınma Bankası (KfW), Imtech Gmbh ve Alba Group GmbH firmalarının gerçekleştirdikleri projeler.

Bu gezi uçak bileti, konaklama, yemek masrafları ve vize ücretleri dışında katılımcılara ücretsiz sunulmaktadır. Katılımcıların uçak, konaklama ve diğer seyahat masraflarının yaklaşık 500-700 Avro arasında olması hesaplanmaktadır.
 
Seyahat süresince Türk iş adamları heyetine Almanca - Türkçe tercümanlık hizmeti sunulacaktır.
Katılımcı kontenjanımız 15 kişi ile sınırlandırılmıştır. Her firmadan yalnızca bir yetkili iş gezisine katılabilmektedir.
 
Konu ile ilgili sorularınız olduğu taktirde Odamız'dan Zafer Koç ile irtibat kurabilirsiniz (zafer.koc(at)dtr-ihk.de veya 0212 363 05 42