Vivapolis İstanbul Sürdürülebilir Şehircilik Sempozyumu (29.08.2014)

DEİK/Türk-Fransız İş Konseyi ve UBIFRANCE işbirliğiyle, Türkiye ve Fransa’daki ilgili Bakanlıklar ve Büyükşehir Belediyeleri’nin üst düzey temsilcilerinin katılımlarıyla, 23 Eylül 2014 tarihinde Grand Hyatt Hotel İstanbul’da “Vivapolis İstanbul Sürdürülebilir Şehircilik Sempozyumu” düzenlenecektir.

Anılan sempozyum kapsamında, kent yönetimi (enerji, hava ve katı atık, taşımacılık) ve sürdürülebilir şehircilik konularında oturumlar gerçekleştirilecektir. Fransa Ulusal Meclisi Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Christophe Bouillon ve Paris Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı’nın katılacağı sempozyumda, anılan sektörlerde deneyim aktarımları ve fikir paylaşımları gerçekleşmesine olanak sağlanacaktır. Sempozyumun güncel programı ve diğer detaylarına http://ubifrance-events.com/surdurulebilir-sehircilik-vivapolis/ linkinden ulaşılabilecektir.

Bu kapsamda, söz konusu sempozyuma katılımınız ve üyelerinize duyurularak 19 Eylül 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e (İlgili Kişi: Neslihan Onuralp,e-posta: nonuralp@deik.org.tr) ve UBIFRANCE’a (İlgili Kişi: Yiğitalp Avus,e-posta: yigitalp.avus@ubifrance.fr ) iletilmesi gerekmektedir