ITSO ekibinden TOBB Başkanına ziyaret (11.05.2018)

Yönetim Kurulu Başkanı Başdeğirmen başkanlığındaki ITSO heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek taze Isparta gülü, gül ve lavanta ürünleri hediye etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Yeni dönemde ITSO Başkanı Başdeğirmen ile güzel çalışmalar yapacağız.”dedi.

 

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan,  yönetim kurulu üyeleri ve Genel Sekreter Nihal İspir ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​ Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Sayın Başdeğirmen ve ekibine başarılar diliyorum. Kendisi Isparta’yı ve ülkesini seven fedakar bir arkadaşımız yeni dönemde daha güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.”dedi.

 ITSO Başkanı Başdeğirmen, “TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu ilimizin ülkemizin ekonomisinin gelişmesi ve marka şehirler arasına girebilmek için yaptığımız tüm çalışmalara destek verdi. Yeni dönemde de kendisinin desteğine daha çok ihtiyacımız var. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri olarak her zaman üyelerimizin, ilimizin ve ülkemizin menfaati adına çalışıyoruz. İlimizde ihracatı artırmayla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Burada Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ‘Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır’ sözünü hiç unutmadık.  Bundan sonra da hep birlikte hareket edeceğiz.”dedi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatarak, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başdeğirmen ile yeni dönemde daha güzel işler yapacaklarını söyledi. Hisarcıklıoğlu, “Sayın Başdeğirmen Isparta sevdalısı ilini ülkesini seven fedakarca çalışan bir arkadaşımız. Geçen dönem gerek ICC de gerekse Konseyde çok verimli çalışmalar yaptık. Yeni dönemde de birlikte güzel işler yapacağız. Isparta’ya desteğimiz devam edecek.”dedi.