ITSO Başkanı Tutar'dan 10 Kasım Mesajı (10.11.2019)

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Mustafa Tutar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. ölüm yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Tutar’ın mesajı şöyle: 

 “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümü. Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk milletin gönlünde ebediyen yaşayacak.  Bizler, Ulu önder Atatürk’ün emanetlerini koruyarak ve birbirimize sımsıkı sarılarak, sanayicisinden girişimcisine, tüccarından öğrencisine kadar toplumumuzun tüm unsurlarıyla, birlik ve beraberlik içinde ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için çaba harcamalıyız.  Düşmanlara karşı memleketin bütün güçlerini birleştirmeyi başaran, kırılmış cesaretleri güçlendirerek, bir milletin kaderinin nasıl değişebileceğini dünya tarihine yazdıran Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda biz de, bizden sonraki nesiller de, ülkemizi daha da ileriye taşımak için durmaksızın çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yıldönümünde bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz”