ITSO Başkanı Tutar'dan Kurban Bayramı Mesajı (19.07.2021)

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Isparta halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.

ITSO Başkanı Tutar, tüm üyelerini Isparta Valiliği koordinesinde Şehir Buluşması adı altında Atatürk Parkında bayramın 1. Günü saat 14.30’da düzenlenecek Kurban Bayramı bayramlaşma programına davet etti.

Tüm üyelerinin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Tutar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 “Bayramlar dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, başarışın, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıkların ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı’na, ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, üyelerimiz ve bütün Ispartalı hemşerilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar, birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dilerim.”