Meclis Başkanlarımız

Hakkı KONUR

Başkanlık Süresi: 29.12.1947 - 20.11.1951 yılları arsındadır.

 

Mehmet BİLGİNER

Başkanlık Süresi: 20.11.1951 - 14.12.1959 yılları arsındadır.

 

Orhan KUTLU

Başkanlık Süresi: 14.12.1959 - 02.09.1960 yılları arsındadır.

 

Necmiye DOĞAN

Başkanlık Süresi: 02.09.1960 - 31.12.1963 yılları arsındadır.

 

Hilmi DOLMACI

Başkanlık Süresi: 31.12.1963 - 24.12.1981 yılları arsındadır.

 

Halil İbrahim TOKOĞLU

Başkanlık Süresi: 24.12.1981 - 02.12.1984 yılları arsındadır.

 

Süleyman Sami ŞAHLAN

Başkanlık Süresi: 02.03.1984 - 24.11.1987 yılları arsındadır.

 

Şevket DEMİREL

Başkanlık Süresi: 30.11.1987 - 10.12.1995 yılları arsındadır.

 

Hüseyin TÖNGE

Başkanlık Süresi: 10.12.1995 - 05.03.2005 yılları arsındadır.

 

Osman ŞAHLAN

Başkanlık Süresi: 13.05.2013 tarihinden itibaren devam etmektedir