İTT Üyesi Ülkeler için 16.Ticaret Fuarı (02.08.2018)

İlgi: TOBB’dan gelen 02.08.2018 tarihli, 11762 sayılı ve İTT Üyesi Ülkeler için 16.Ticaret Fuarı konulu yazı aşağıda sunulmuştur.

İlgide kayıtlı yazıda, Irak Hükemeti’nin himayelerinde, Irak Fuarlar ve Ticari Hizmetler Devlet Kurumu ve ICDT işbirliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İTT) Üyesi Ülkeler için 16.Ticaret Fuarı’nın 7-13 Nisan 2019 tarihinde Bağdat Uluslararası Fuar Alanı, (Baghdat International Fair Ground) Irak’ta düzenleneceği bildirilmektedir.

Söz konusu yazıda, fuarının Irak Hükümeti ve Uluslararası Toplulukların teminatı altında Irak’ta yer alan büyük inşaat projelerine ilişkin, İİT üyesi ülkelerin iş insanları, Ticaret Teşvik Organları (TPOs), Mesleki Birlikler ve Ekonomik aktörlerine; ürün ve hizmet tanıtımı, ticari işlemlerin sonuca bağlanması ve yeni ortaklıklar kurmaları için bir platform sağlanacağı iletilmektedir.
Yazıda, fuar alanının metre kare fiyatları aşağıdaki gibi sunulmuş olup, konuya ilişkin ayrıntılı bilgiye aşağıda isim ve iletişim bilgileri yer alan görevliden ulaşılabilmektedir.
-Donanımlı fuar alanın metrekare fiyatı: 150,- ABD doları
- Donanımsız kapalı alanın metrekare fiyatı: 100 ABD doları
- Boş alanın metrekare fiyatı: 60 ABD Doları

 

Söz konusu fuarın başvuru formuna Birliğimiz web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler “ başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurt Dışı Etkinler” bölümünde yer almaktadır.

Üyelerimize Duyurulur.